Tehniskā pasākumu organizēšana

Kas tā ir – „pasākumu organizēšana”? Tā ir vietas izvēle svētkiem, scenārija sagatavošana, iespējamā ēdienkartes izvēle banketam. Taču diezin vai pasākums varēs noritēt bez mūzikas, videotranslācijas, īpašas gaismas sistēmas. Profesionāļi atzīmē: pareizi izvēlēta skaņas un gaismas aparatūra – ta ir puse no pasākuma veiksmīgas organizēšanas. Ja Jums pasākuma sagatavošanas laikā radīsies jautājumi, kuri saistīti ar tehnisko aprīkojumu, vajag saukt palīgā speciālistus, kuri strādā kompānijā M Lite.

Skaņas un gaismas aparatūra, kuru piedāvā M Lite katalogs

Mēs piedāvājam izdevīgus nosacījumus, lai iznomātu profesionālās akustiskās sistēmas – nelielus blokus, kuri būs labi nelieliem banketiem dzīvokļos vai draudzīgām ballītēm, vai arī jaudīgas Hi-Fi iekārtas lielām skatuvēm un koncertzālēm. Pie mums tāpat var atrast mikšeru pultis, radiosistēmas, monitorus un citas skaņas iekārtas.

Tāpat kompānijā M Lite var iznomāt skatuves konstrukcijas, elektriskās vinčas, dekorācijas. Ņemot vērā Jūsu vēlmes, pasākuma mērogu un finansiālās iespējas, mēs izvēlēsimies Jums optimālu variantu skatuvei slēgtās telpās vai izrādes organizēšanai brīvdabā.

Katalogā ir piedāvāta gaismas aparatūra: dinamiskās gaismas iekārtas, arhitektūras apgaismojuma risinājumi, iekārtas dažādu gaismas efektu demonstrēšanai, teātra prožektori, vadības pultis, LED – iekārtas. Mēs palīdzēsim Jums noteikt, kāda gaismas aparatūra ir nepieciešama.

Atnākot pie mums, Jūs varēsiet būt pārliecināti, ka pasākumu organizēšana tiks veikta visaugstākajā līmenī.

4 iemesli, lai uzticētu pasākumu tehnisko organizēšanu kompānijas M Lite speciālistiem

  • Profesionālie risinājumi atkarībā no vajadzībām un vēlmēm – Jums nevajadzēs patstāvīgi risināt, kādas jaudas skaļruņus uzstādīt nakts klubā: meistari to izdarīs Jūsu vietā. Jums atliks vien baudīt pasākuma sagatavošanas profesionālo līmeni.
  • Plašs aparatūras spektrs: kompānijas M Lite katalogā ir viss, kas vajadzīgs, lai radītu pasākumā pareizo atmosfēru.
  • Teicamas kvalitātes aparatūra: mikrofoni, kurus izmanto pasākumos, ir labā tehniskā stāvoklī, tāpat arī akustiskās sistēmas un gaismas aparatūra, kuras ir iznomājamas pie mums.
  • Labākā skaņa un augstas efektivitātes apgaismojums, turklāt par pieņemamu cenu.