Akustiskās sistēmas: kam jāpievērš uzmanība izvēloties tās?

Pasākumu organizēšana ir saistīta ar daudzpakāpju sagatavošanas darbiem. Izvēlēties zāli svinībām, tās dekorēšanu, turklāt jādomā kādas būs akustiskās sistēmas. Bez labas, jaudīgas un kvalitatīvas skaņas nevarēs iztikt. Izvēlēties nepieciešamo aparatūru var firmas M Lite Group veikalā. Kam jāpievērš uzmanība izvēloties, kas jāņem vērā? Šeit uzreiz rodās daudzi jautājumi:

  • Vai jāizvēlās aparatūras noma vai jāpērk tā?
  • Kādi skaļruņi nepieciešami?
  • Vai jāizvēlās profesionāla tehniķa pakalpojumi, vai arī sistēmas var iestatīt patstāvīgi?
  • Vai ir nepieciešama akustikas montāža?
  • Kādas jaudas skaņas iekārtas ir vajadzīgas?

Akustikas izvēle

Izvēlēties pareizas akustiskās sistēmas – nav viegls process. Neprofesionālim saprast skaņas iekārtu izvēles īpatnības ir diezgan grūti.

Viena ražotāja skaļruņi var būt domāti klasisko skaņdarbu atskaņošanai un nemaz nederēs rokmūzikai.

Izvēloties jaudu jāņem vērā: vai pasākums notiks zem klajas debess vai nelielā telpā.

Lai skanējumā labi būtu dzirdami zemie toņi, papildus jāiegādājas vai jāiznomā zemfrekfences skaļruņi.

Pirmais, kas ir nepieciešams izvēloties akustiskās sistēmas – kvalitāte. Navajag aizmirst par pareizu iekārtu iestatīšanu. Šos jautājumus labāk uzticēt speciālistiem. Vēl bieža kļūda, ko pieļauj nepieredzējis klients – tā ir akustikas izvēle pēc brenda. Tas nav nekas slikts, ja Jūs varat atļauties atpazīstama brenda dārgās iekārtas, taču ja runa iet par budžeta variantu, labāk pievērst uzmanību ne pārāk pazīstamiem ražotājiem, taču izvēlēties to ražojumu labāko sēriju.

Ja ir nepieciešama aparatūras noma Jūsu pasākumam, un Jums ir grūti izvēlēties – sazinieties ar mūsu speciālistiem. Firmas M Lite Group darbinieku kompetencē ir:

Novērtēt pasākuma organizēšanas vietu. Ieteikt optimālu akustisko sistēmu jaudu. Piemeklēt nepieciešamos tehniskos raksturlielumus. Sastādīt skaņas iekārtu izvietošanas plānu. Nodrošināt sistēmu transportēšanu un to apkalpošanu visā pasākuma norises gaitā.

Ne vienmēr ir vērts iegādāties akustikās sistēmas, it sevišķi, ja pasākums paredzēts vienu reizi vai arī notiek ļoti reti. Tādā gadījumā piemērotāka būs aparatūras noma. Šāda izvēle ļaus ietaupīt naudas līdzekļus un saņemt teicamas kvalitātes skaņu Jūsu svinībās.