Augstas kvalitātes skatuves iekārtu izvēle – kas jāņem vērā

Augstas kvalitātes skatuves iekārtu izvēle – kas jāņem vērāJebkura mēroga pasākumiem nepieciešamas dažāda izmēra skatuves un kvalitatīvas skatuves iekārtas. Pasākuma organizēšana būtu jāuztic profesionāļiem, kuri uzņemsies plānotā pasākuma tehnisko pusi.

Izjaucamās skatuves ir vispiemērotākās svētkiem un koncertiem brīvdabā. Kompānijas LEIMEN piedāvājumā ir šāda aprīkojuma ātra uzstādīšana un pilna tehniskā apkalpošana. Beļģu ražojuma skatuvēm ir pārliecinošas priekšrocības. Tās viegli montējas, pateicoties mazajam svaram. Nav vajadzības veikt iepriekšējus laukuma izlīdzināšanas darbus, kur tiks uzstādītas skatuves. Montāžas laikā nav nepieciešamības izmantot speciālu tehniku, viss tiek montēts ātri, izmantojot parastos instrumentus.

Skatuves aprīkojums pasākumiem tiek izvēlēts atbilstoši skatītāju un mākslinieku skaitam, kuri to skatīsies vai piedalīsies tajā. Tehniskā apkalpošana – tas ir detalizēts menedžments, kas apvieno visus procesus, pasākumus, tehnoloģijas un metodes. Tas ietver arī organizatoriska rakstura pakalpojumus.

Prasības skatuves iekārtām

Skatuve – tā ir vieta, uz kuru koncentrēsies skatītāju uzmanība. Galvenās prasības skatuves kompleksiem:

  • Atbilstība visām tehniskajām prasībām.
  • Spēja izturēt nopietnas slodzes.
  • Estētiskais izskats.
  • Mazais svars.
  • Vienkāršība un uzstādīšanas ātrums.

Pasākumu organizēšana, kad tiek piegādāti iekārtu komplekti, prasa nepieciešamos dokumentus, kas apliecina to tehnisko darba kārtību un materiālu drošību. Obligāta ir tehniskā pase un sertifikāti gatavajām konstrukcijām un materiāliem, no kā tās sastāv. Nepieciešama detalizēta instrukcija skatuves kompleksa montāžai. Noteikti tiek norādīti drošības pasākumi, kas tiek piemēroti, kad uz skatuves atrodas cilvēki, arī kā jāuzglabā aprīkojums un kādi ir transportēšanas nosacījumi.

Aizvien vairāk klientu uztic pasākumu organizēšanu profesionāļiem. Tā ir garantija, ka jebkura prezentācija, šovs, modes skate norisināsies nevainojami, bez traucējumiem. Kompānijas LEIMEN profesionāļi nodrošinās nepārtrauktu skaņas un video aparatūras darbību. Pareizi uzstādītas skatuves ļaus risināt jebkuru plānotā šova dizaina vai tehnisko uzdevumu.