Iestādes unikālas atmosfēras radīšana izmantojot gaismas iekārtas

Jebkurā izklaides pasākumā ir nepieciešams izmantot skaņas un gaismas iekārtas. Nav svarīgi, kur tas notiek: klubā, restorāna zālē, privātā vai publiskā koncertu zālē. Katram organizatoram ir jārisina – iegādāties iekārtas vai iznomāt tās. Līdz ar to nepieciešams ņemt vērā vairākus faktorus, tostarp jāizvērtē turpmāko tehnikas izmantošanas iespēju.

Skaņas un gaismas iekārtas no M-lite

Lai izvēlētos nepieciešamās gaismas iekārtas un akustiskās sistēmas, jāizvērtē, kas nepieciešams pamata apgaismojumam un skaņas pārraidei, un kas vajadzīgs, lai radītu specefektus. Ja Jūs paši nevarat veikt optimālo izvēli no lielā tehnikas saraksta, tad konsultējieties ar mūsu speciālistiem, kuri palīdzēs izvēlēties iekārtas ar nepieciešamajiem dotajam pasākumam parametriem. Pamatā tiek ņemts vērā ne tikai parastais apgaismojums, bet arī unikālas atmosfēras radīšana, atbilstošas svētku noskaņai.

Vispirms jāizpēta situācija un jāatbild uz dažiem jautājumiem:

  • Kādā vietā tiks izvietotas gaismas iekārtas un akustiskās sistēmas.
  • Kāda ir telpas vai laukuma platība, kuru būs jāizgaismo, tāpat jāzin griestu augstums un izgaismojamo dekorāciju izmēri.
  • Kas konkrēti būs jāizgaismo – skatuve, deju grīda, citas vietas, dekorācijas.
  • Kāda būs tehnikas pamatfunkcija – parastais apgaismojums vai specefekti.
  • Ja ir nepieciešami specefekti, jānovērtē to ilgums un ieslēgšanas režīms.
  • Kādu elektroenerģijas avotu varēs izmantot norises vietā.
  • Kādas drošības tehnikas prasības tiek noteiktas pasākuma norises vietā.

Precīzas atbildes uz šiem jautājumiem ļauj mums aprēķināt gaismas iekārtu un akustisko sistēmu parametrus. Kompānijas M-lite konsultanti palīdzēs Jums izvēlēties pareizo aprīkojumu atbilstoši klientu prasībām. Šajā gadījumā Jums tiks piedāvāti vairāki varianti, lai klients varētu izvēlēties atbilstoši savam budžetam.

Īpaša uzmanība būtu jāpievērš iekārtu izvēlei atklātajos laukumos, jo jāņem vērā dabas kaprīzes, lai svētki netiktu sabojāti. Mūsu speciālistiem ir liela pieredze un profesionālās iemaņas dažāda rakstura pasākumu organizēšanas jomā, tāpēc mēs vienmēr esam gatavi nākt Jums palīgā.