Gaismas tehnika – ikvienu svētku pamats

Grūti iedomāties šovu vai pasākumu bez gaismas tehnikas. Gaisma – tas ir jebkuru svētku pamata piepildījums, it sevišķi, ja runa iet par diskotēku vai koncertu. Ne mazāk svarīgas svinību organizēšanā ir telpu dekorācijas. Abi šie faktori kopā arī veido svētku un jautrības atmosfēru.

Kompānija M lite Jums piedāvā plašā izvēlē dekorācijas, gaismas tehniku, kā arī skatuves konstrukcijas.

Kam pievērst uzmanību noformējot svētkus

Ja ir jāizvēlās gaismas tehnika, pirmkārt jānoorientējas, kāda būs pasākuma virzība. Nepieciešams ņemt vērā telpu, kurās notiks pasākums, īpatnības. Noteicošais faktors, protams, būs budžets, jo iespējas noformēt svētkus ir bezgalīgas. Var palikt pie budžeta varianta, taču var izvēlēties arī dārgas dekorācijas un skatuves konstrukcijas; arī gaismas tehnika ir vajadzīga profesionāla.

Ir vairāki telpas gaismas noformēšanas varianti:

  • Budžeta gaismas tehnika – vienkārši gaismas prožektori (derby,mushroom).
  • Profesionāls dārgs apgaismojums (centrālie efekti, zenītprožektori, bomberi, rotējošās galvas).
  • Lāzera iekārtas.

Tāpat var iegādāties gaismas iekārtas komplektā ar instrumentiem to vadībai. Pastāv ierīces, kuras reaģē uz skaņu, nodrošinot apgaismojuma izmaiņas mūzikas ritmā. Tas ļauj organizēt apgaismojumu pilnīgi autonomā režīmā. Taču tāds variants ir piemērots tikai nelielām viesībām. Ja tiek plānots liela mēroga pasākums, labāk iegādāties apgaismojumu ar DMX-vadību, taču tas prasa profesionālas iemaņas.

Vislielākais pieprasījums patērētāju vidū ir lāzeriem, visdažādākajiem specefektiem, dinamiskajām un LED ierīcēm. Pamatā iegādājas gaismas tehniku komplektos, kuru sastāvs un cena atšķirās tikai no pasākuma mēroga un budžeta.

Ja Jums nepieciešama augstas kvalitātes gaismas tehnika vai dekorācijas svētkiem – iepazīstieties ar kompānijas M lite produkcijas plašo assortimentu. Pie mums Jūs noteikti atradīsiet sev pieejamo variantu, kā pēc raksturlielumiem, tā pēc cenas.