Jebkura mēroga koncertu un pasākumu profesionāla tehniskā apkalpošana

Jebkura mēroga koncertu un pasākumu profesionāla tehniskā apkalpošana

Atnākot uz sava iecienītā mākslinieka vai grupas koncertu, skatītāji pat nenojauš , kāda skaņas tehnika un gaismas iekārtas tiek darbinātas. Baudot skaņas kvalitāti, neviens no skatītājiem pat nezina, kādas titāniskas pūles tika veiktas svētku dekorāciju un skatuves izstrādes gaitā. Un tas ir pareizi! Ja tehniskā apkalpošana tiks uzticēta profesionāļiem, nebūs jādomā par to, kādas iekārtas būs vajadzīgas, kā uzstādīt dekorācijas, lai realizētu visas mākslinieka idejas. Visus šos uzdevumus kompleksi un profesionāli risina kompānija “LEIMEN”.

Koncertu tehniskā apkalpošana: nianses

Koncerts – viens no izplatītākajiem veidiem, kā mākslinieki iepazīstina skatītājus ar savu daiļradi. Tāpēc šāda veida pasākuma tehniskā apkalpošana – vispieprasītākais pakalpojums.

Lai pasākums veiksmīgi noritētu un tiktu pareizi izvēlēta gaismas tehnika un gaismas iekārtas, jāzina daži topošā pasākuma parametri:

  • Jānosaka mākslinieka izpildījuma raksturs (vokālais, runas, instrumentālais, plastiskais).
  • Koncerta žanrs un scenogrāfija.
  • Pasākuma mērogs.

No tā, vai koncertā būs 600 vai 60000 skatītāju ir atkarīgs ne tikai koncertzāles tips, bet arī dekoratīvo elementu, gaismas iekārtu daudzums un svētku tehniskās apkalpošanas izmaksas.

Skaņas tehnika – svarīga pasākuma sastāvdaļa

Jebkuru svētku organizēšanai būs nepieciešamas skaņas iekārtas. Pasākuma tehniskās nianses diktē savas “skaņas prasības”. Izīrētajai iekārtai ir jābūt augstai kvalitātei un vajadzīgajai jaudai. Skatītājiem jāsaņem laba skaņa, bet izpildītājiem – bauda no dotā procesa.

Svētku kvalitatīvs skaņas noformējums ir atkarīgs no koncerta skatuves izmēriem, izpildītāja žanra, skaņu režisora pieredzes un zināšanām, tehniski kompetentas iekārtu montāžas.

Piemēram, mūzikas grupas beklainam jāietver:

Organizējot koncertu, kompānija LEIMEN paredz visas nianses (telpu izmērus, mākslinieku uzdevumus, pasūtītāja budžetu) un ar skaņas un gaismas palīdzību apvieno demonstrācijas laukumu ar auditoriju, formējot kopējo izklaides telpu. Slēptā izgaismošana regulē zāles un skatuves apgaismojuma līmeni. Gaismas un skaņas tehnika spēlē milzīgu lomu jebkura mēroga svētku organizēšanā un nepieciešamās atmosfēras radīšanā.

Kompānijai LEIMEN organizējot pasākumus tiek izmantota viskvalitatīvāka , drošākā un efektīvāka skaņas tehnika, kura ļauj skatītājam baudīt svētku skaņas noformējumu. Gaismas iekārtas ļauj radīt dažādus gaismas efektus, bet kompetenti izvēlētās dekorācijas rada neaizmirstamu atmosfēru.

Kompānijas LEIMEN speciālistu saliedētā darba rezultātā gan mazi, gan lieli pasākumi norisinās visaugstākajā līmenī. Apmierinātas ir visas puses – gan mākslinieki, gan skatītāji.