Kā atrast kompāniju, kur iespējams izīrēt skatuves dekorācijas?

Jebkura grandioza pasākuma organizēšana prasa no organizatoriem titāniskas pūles. Un kā gan nē, vajag taču pārliecināties, ka iekārtas, dekorācijas, apgaismojuma sistēmas nodrošina to, lai svētki paliktu atmiņā klātesošajiem, turklāt no labākās puses. Gatavojoties vajadzēs ne tikai pārdomāt numurus, sastādīt scenāriju, uzaicināt aktierus. Vajadzēs atrast tās kompānijas kontaktus, kuras pakalpojumos ietilpst skaņas aparatūras īre un pasākuma gaismas aparatūras īre. Kompānija SIA LEIMEN piedāvā īslaicīgai lietošanai skatuves konstrukcijas, mikšerus, dīdžeja pultis, gaismas aparatūru, prožektorus un citas iekārtas.

Kāpēc ir izdevīga īre, nevis iegāde?

Ja Jūs organizējat liela mēroga pasākumu vienu vai dažas reizes gadā, skatuves iekārtu iegāde nav izdevīga. Skaņas un gaismas aparatūra maksā dārgi un prasa profesionālu apkalpošanu. Tātad, vajadzēs paredzēt štatu sarakstā tehniskā inženiera vakanci, kurš nodarbosies ar šādas aparatūras servisa darbiem, uzstādīšanu un konfigurēšanu.

Mūsu kompānija, kur ir iespējama gaismas aparatūras īre, uzņemsies visas saistības, lai izvēlētos, veiktu montāžu un apkalpotu tehniku Jūsu pasākumos. Jums nevajadzēs uzņemties šo jautājumu risināšanu, un varēsiet koncentrēties uz galveno uzdevumu problēmām. Visa aparatūra, ko mēs piedāvājam īslaicīgai lietošanai ir labā tehniskā un darba stāvoklī. Tas nozīmē, ka fors-mažora situāciju iespējamība koncertā ir minimāla un daudzos gadījumos izslēgta pilnībā.

Kā izvēlēties pakalpojuma sniedzēju?

Lai skaņas aparatūras īre, gaismas aparatūras īre un dekorācijas Jums nemaksātu dārgi, un nevajadzētu pārtērēt budžetu, kurš domāts pasākuma organizēšanai, izvēloties kompāniju, pievērsiet uzmanību sekojošiem faktoriem:

  • Prasības. Pirms Jūs sāksiet meklēt kompāniju, jānosaka, cik daudz, kādas jaudas iekārtas un vieta, kur tās tiks izvietotas. Tāpēc, laicīgi jāsastāda saraksts, kādas būs vajadzīgas dekorācijas un konstrukcijas.
  • Kvalitāte. Izvēloties, pārliecinieties, vai kompānija piedāvā izīrēt augstas kvalitātes iekārtas, kuras ir labā tehniskā stāvoklī. Tas dos pārliecību, ka pasākuma laikā pēkšņi nepazudīs skaņa un gaisma.
  • Cena. Izvēlieties kompāniju ar saprātīgu pakalpojuma cenu. Piemēram, mūsu kompānija piedāvā izdevīgas cenas skatuves aparatūras īrei, kas ļaus Jums saprātīgi izmantot iedalīto budžetu.