Mūsdienīgās akustiskās sistēmas: Jūs tiksiet sadzirdēti!

Nodarbojaties ar lielu pasākumu organizēšanu un gribat, lai publikai paliktu tikai pozitīvas atmiņas par pasākumu? Sazinieties ar kompāniju M-lite, lai iznomātu akustiskās sistēmas vai arī, lai tiktu veikta tehniskā apkalpošana līdz pasākuma beigām.

M-lite: profesionāļi skaņas jomā

Jau ilgu laiku mūsu kompānija nodarbojas ar pasākumu tehnisko apkalpošanu. Mūsu kontā – vairāku lielu event-notikumu organizēšana. Milzīgs iekārtu klāsts (akustiskās sistēmas, skaņas un gaismas iekārtas) ļauj veiksmīgi risināt pat vissarežģītākos uzdevumus, kuri saistīti ar pasākumu sagatavošanu un īstenošanu.

Mēs garantējam visiem mūsu klientiem:

  • Radošu un kreatīvu pieeju.
  • Akustisko sistēmu pareizu darbspēju.
  • Koncertu, izstāžu un citu pasākumu profesionālu tehnisko apkalpošanu.
  • Pieejamas cenas.

Skaņas iekārtu assortiments

Akustiskās sistēmas tiek piedāvātas vairākos veidos – tiešās darbības, līnijdarbības vai rupora. To izmantošana pasākumā palīdzēs Jums tikt publikas uzklausītam un nodrošinās komfortu skanējumu.

Mēs piedāvājam Jums, ne tikai pasūtīt pie mums skaņas un gaismas iekārtas koncertiem vai izstādēm. Šādu iekārtu izmantošana ietver sevī arī to precīzu noregulēšanu, kā arī nepieciešamību to pareizi ekspluatēt, ņemot vērā svētku norises vietu. Mūsu kompānijas speciālisti piedāvā Jums pasūtīt pasākuma tehnisko apkalpošanu, lai būtu 100% pārliecināts – viss būs visaugstākajā līmenī!

Kāpēc Jums jāizvēlās mūsu akustiskās sistēmas?

Mūsu piedāvātās akustiskās sistēmas – ir darbspējīgas, jaudīgas ierīces, kuras iemiesos Jūsu idejas un sapņus par kvalitatīvu skanējumu vai oriģinālajiem akustiskajiem efektiem realitātē.

Šādu pakalpojumu tirgū M-lite speciālisti darbojas jau ilgu laiku. Šo gadu darbības laikā mēs esam spējuši uzkrāt lielu pieredzi, kā arī saprast, kādām skaņas un gaismas iekārtām jādod priekšroka. Mēs esam gatavi dalīties sava pieredzē, zināšanās un izstrādēs ar Jums.

Akustisko sistēmu assortiments tiek pastāvīgi papildināts. Šobrīd katalogā ir piedāvātas vismodernākās un jaudīgākās akustiskās sistēmas no pasaules vadošajiem zīmoliem, profesionālo skaņas iekārtu jomā. Tāpat Jums ir pieejamas DJ-iekārtas, bez kuram grūti iedomāties spilgtu un izteiksmīgu šovu naktsklubā vai kafeinīcā. Pievērsiet uzmanību arī BackLine iekārtām. Šīs iekārtas ir guvušas daudzu mūsdienu mākslinieku mīlestību un atzinību.