Pasākumu organizēšana ar M Lite Group - vienmēr augstā līmenī!

Pasākumu organizēšana – diezgan sarežģīts process, jo laicīgi japārdomā visu līdz pēdējam sīkumam, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai to veiktu īsti profesionāļi. Firma M Lite Group piedāvā savus pakalpojumus dotajā jomā un šajā piedāvājumā ir arī skaņas aparatūras īre.

Lai organizētu jebkuru pasākumu, parasti nepieciešama skaņas aparatūras izmantošana. Taču, šādas aparatūras iegāde, ne vienmēr ir aktuāla. Tas ir saistīts ar to, ka mainoties tematikai, mainās tas vai cits elements. Taču, nevajag aizmirst, lai skanējums būtu kvalitatīvs, tīrs, aparatūrai vienmēr ir jābūt labā darba kārtībā. Tāpēc aizvien pieprasītāka kļūst skaņas aparatūras noma. Pasākumu organizēšanai mēs piedāvājam tādas skaņas aparatūras nomu, kā: radiosistēmas, mikrofoni, mikšeru pultis, back-line, monitorus, akustiskās sistēmas, dažādu garnitūru.

Kāpēc pasākumu organizēšana būtu veicama kompānijā M Lite Group?

  • Mēs garantējam, ka skaņas aparatūra, kura izīrēta, darbosies nepārtraukti, bez problēmām.
  • Mūsu speciālisti sniedz profesionālu palīdzību skaņas tehnikas, kura paņemta pie mums nomā, uzstādīšanā un konfigurēšanā.
  • Katru pasūtījumu mēs izpildām ļoti atbildīgi.
  • Izvēlāmies vispiemērotāko tehniku konkrētam pasākumam.
  • Iznomātā skaņas tehnika tiek piegādāta visīsākajos termiņos.

Kvalitatīva gaismas, skaņas aparatūra ir vienkārši nepieciešama dažādu tematisko novirzienu pasākumu organizēšanai. Un nav svarīgi, vai tā būtu banketu, kāzu, diskotēku, koncertu, ballīšu vai citu svētku pasākumu organizēšana.

Mums ir pašiem sava, pasākumu skaņas pavadījuma, profesionālo brendu aprīkojuma, tehniskā bāze. Tāpēc, ja Jums nepieciešama skaņas aparatūras noma, mēs jebkurā laikā palīdzēsim, piedāvājot izdevīgus nosacījumus. Turklāt, jāatzīmē, pie mums ir iespējama skaņas tehnikas noma gan kompleksi, gan pēc atsevišķiem elementiem.

Mēs labi saprotam, cik svarīga ir, piedāvājamās nomā, skaņas aparatūras kvalitāte. Pie mums Jūs atradīsiet tādas atpazīstamu ražotāju iekārtas, kā: Wilhelm Layher GmbH & Co. KG, High End Systems, Martin Professional A/S.

Gadījumā, ja pasākuma organizēšanu uzticēsiet mums, protams saņemsiet drošu, profesionālu tehniku.

Kompetenti organizēts pasākums sastāv no labas skaņas, gaismas, skatuves. To visu Jūs varat iznomāt pie mums. Jums nevajadzēs skraidīt uz dažādām firmām, meklējot katru pozīciju. Kompānijā M Lite Group ir viss, lai padarītu ikvienas svinības ideālas.