Pasākumu organizēšana – izvēlamies vietu

Ja Jūs vēlēsieties nosvinēt jubileju, kāzas vai satriecošu dzimšanas dienu, saskarsieties ar to, ka pasākumu organizēšana – sarežģīts process. Būs nepieciešams ņemt vērā ļoti daudzas nianses, bet jāsāk ir ar svētku vietas izvēli. Jāņem vērā:

  • Laukuma izvietošanas vieta.
  • Aptuvenais sēdvietu skaits.
  • Deju vietas klātbūtne.
  • Vietas, kuru Jūs izvēlēsieties, oriģinalitāte.
  • Skaņas dizaina izvēle.
  • Arī, kam Jums nepieciešama pasākuma organizēšana.

Vietas variantu izvēle, pasākuma organizēšanai

Dažādiem svētkiem ir vajadzīgas dažādas vietas. Lūk, daži varianti, kuri palīdzēs organizēt svinības vajadzīgajā vietā.

Restorāns. Šeit Jums uzklās banketu, sastādīs ēdienkarti, nodrošinās apkalpošanu. Uzziniet iepriekš, vai Jūs apmierinās šīs iestādes mūzikas noformējums, vai arī būs nepieciešama skaņas aparatūras īre.

Ārpilsētas māja. Ja Jums vai Jūsu draugiem ir ārpilsētas māja, var noorganizēt jautrus svētkus. Iespējami dažādi varianti – parasta draudzīga ballīte, ģimenes svētki, kostīmu balles un tematiskie svētki. Mūzikas noformējums ir atkarīgs no tematikas.

Kuģis – lieliska vieta svētku organizēšanai. Šeit var noorganizēt banketu, sarīkot konkursus, dejas un baudīt laiku patīkamā kompānijā ar gardu maltīti. Aiz loga mainās ainavas, bet kuģītis dodas noteiktā virzienā. Atbilstoša mūzika ļaus radīt nepieciešamo noskaņojumu.

Vasarā var organizēt svētkus pie dabas krūts. Doties kopā ar biznesa kompānijas kolektīvu vai uzaicināt draugus, pasūtīt ēdināšanas pakalpojumus un muzikālo pavadījumu. Noformēt atpūtas vietu tā, lai ciemiņi varētu baudīt komfortu un mājīgumu. Dabā var noorganizēt jautrus svētkus.

Skaņas aparatūras īre – kompānijas M Lite Group uzdevums. Kompānijai ir visa nepieciešamā aparatūra. Organizējot pasākumu pie dabas krūts, nebūs vajadzības tērēt līdzekļus dārgai skaņas un gaismas aparatūrai – kompanijā ir uzticama un droša tehnika, kura ļaus Jums organizēt svētkus atbilstoši tematikai un ciemiņu vēlmēm. Neaizmirstiet par detaļām.

Labāk ir iepriekš apmeklēt topošo svētku norises vietu, jo Jūs varēsiet ieraudzīt tās nianses, kuras nav redzamas mājas lapā.

Labai norises vietai vajadzētu:

  • Sniegt komfortu klātesošajiem.
  • Garantēt nepieciešamo apkalpošanas līmeni.
  • Būt aprīkotai ar deju vietu.

Ja ir sagatavotas dekorācijas un mūzikas noformējums, pasūtiet ēdināšanu un Jūsu organizētie svētki būs vislabākie.