Profesionāla gaismas aparatūra - spilgtu šovu organizēšanai

Kompānija M Lite Group piedāvājumā ir profesionālā gaismas aparatūra, koncertu, šovu, teātra izrāžu un citu pasākumu organizēšanai, kuriem nepieciešams vizuālais baudījums un gaismas noformējums. Mēs esam profesionāļu komanda ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi. Esam realizējuši desmitiem projektu, visdažādākajā līmenī. Mūsu piedāvājumā ir:

  • Profesionālā gaismas aparatūra un profesionālā skaņas aparatūra.
  • Pasākumu tehniskais atbalsts.
  • Detalizēta pasākumu vizualizācija.
  • Instalācijas.

Mūsu arsenālā ir mūsdienīga gaismas un skaņas aparatūra, ko piedāvā plaši pazīstamu pasaules zīmolu klāsts, tāpēc mēs varam noorganizēt jebkura līmeņa šovu.

Kāpēc slavenās šova zvaigznes izvēlās M Lite Group?

Mūsu pakalpojumus ir izmantojušas pasaules un krievu šova zvaigznes. Starp tām – Scorpions, Status Quo, Alla Pugačova, Basta, Polina Gagarina un daudzi citi. Mūs izvēlās pateicoties mūsu profesionālismam, atbildībai pret saviem pienākumiem un nevainojamajam darbam. Mēs uzskatām, ka katrai šova detaļai ir liela nozīme, tāpēc cenšamies sasniegt ideālu, lai arī kādu darbu mēs nedarītu. Perfekcionisms? Jā! Un mēs lepojamies ar to.

Mūsu katalogā ir atrodama profesionālā gaismas aparatūra, ar ko mēs strādājam:

  • Sekotājprožektori un teātra prožektori.
  • Arhitektūras apgaismojums.
  • Dinamiskā gaisma.
  • Specefekti un LED – izgaismojums.
  • Skeneri.
  • Pultis.

Mums ir viss nepieciešamais, lai Jūsu koncerts vai šovs būtu neaizmirstams. Ar mums jebkura pasākumu un koncertu organizēšana darbosies kā pulksteņa mehānisms, bez nerviem un satraukuma. Bet vai tad var būt citādāk? Labi koordinēta komanda, vairāk nekā divdesmit cilvēku sastāvā, teicami pārzin, un galvenais, mīl savu darbu. Mūsu klientu vārdi runā paši par sevi. Vai pasaules slavenības sadarbotos ar diletantiem?.... Protams, nē.

Kompānija M Lite Group uzņemas pilnīgu jebkura pasākuma organizēšanu, taču Jūs varat arī vienkārši iznomāt mūsu aprīkojumu. Tomēr mēs iesakām uzticēties profesionāļiem, tas saglabās Jūsu nervus un šovs notiks visaugstākajā līmenī.

Mēs organizējam ne tikai lielus pasākumus. Ja plānojat svinības vai korporatīvo ballīti, un nepieciešama profesionālā skaņas aparatūra un profesionālā gaismas aparatūra, mēs vienmēr esam Jūsu rīcībā. Mums nav svarīgs pasākuma mērogs, galvenais, lai visi dalībnieki saņemtu maksimumu emociju un būtu ne tikai apmierināti, bet nonāktu pilnīgā sajūsmā.

Kompānija M Lite Group – profesionāla koncertu organizēšana!