Skaņas tehnika un skaņas aparatūra – īres lietošanas pamācība

Pasākumu plānošana un organizēšana aizņem daudz laika. Laikam tāpēc cilvēki izvēlās neriskēt un meklē profesionālus organizatorus. Taču, ja Jūs ar to izlēmāt nodarboties patstāvīgi un mēģināt izvairīties no visām problēmām, jāņem vērā ļoti daudzas detaļas. Vēl plānošanas un sagatavošanas stadijā jāpārdomā, kur Jūs izīrēsiet skaņas tehniku un citu līdzīgu aparatūru. Visērtāk ir uzreiz uzsākt sadarbību ar kompāniju, kura piedāvā īslaicīgā lietošanā akustiskās sistēmas, skatuves dekorācijas un citu aparatūru. Tieši šādus pakalpojumus piedāvā kompānija SIA LEIMEN Latvijā.

Kas jāņem vērā pasākuma organizatoriem?

Lai nodrošinātu plaša mēroga akciju, svinības, koncertu, šovu, būs nepieciešama profesionāla aparatūra. Kādas sistēmas būs nepieciešamas?

  • Skaņas tehnika. Kompānijā SIA LEIMEN ir nelielas jaudas iekārtas, lai organizētu prezentācijas un seminārus, aparatūra DJ darbam ballītēs, kā arī citas akustiskās sistēmas. Katalogā tiek piedāvāti dažādi tipi, tāpēc Jums neradīsies grūtības izvēlēties akustiku konkrēti Jūsu pasākumam. Kopā ar skaņas tehnikas īri var būt nepieciešama skaņu režisora palīdzība, kurš būs atbildīgs par aparatūras konfigurēšanu un tās darbību pasākumā. Arī šajā jautājumā Jūs varat paļauties uz mūsu kompāniju.
  • Video iekārtas. Bieži vien video iekārtu īre ietver vajadzīgo sistēmu īri, to konfigurēšanu un funkcionēšanu pasākuma laikā. Katalogā Jūs atradīsiet aparatūru, ko izmanto prezentācijām, vai sistēmas, kuras nepieciešamas notikumu fiksēšanai.
  • Gaismas tehnika. Tā būs vajadzīga, ja ballīte tiek organizēta vakarā vai slikti izgaismotā vietā. Tāpat mūsu kompānijā strādā inženieri, kuri nodarbojas ar gaismas iekārtu un sistēmu izvēli, konfigurēšanu un uzstādīšanu. Protams, visas iekārtas ir labā darba un tehniskā kārtībā, un ir absolūti drošas.
  • Skatuves dekorācijas un konstrukcijas. To īres nepieciešamību nosaka scenārija īpatnības. Tāpat kā visu pārējo, dekorācijas piegādā, uzstāda, izvēlās un demontē mūsu kompānijas darbinieki.

Ja Jūs organizējat pasākumu un esat nodrošinājis profesionāļu palīdzību, varat būt droši – svētki apmeklētājiem ilgi paliks atmiņā!