Skatuves noma un gaismas tehnika – izdevīgs risinājums

Profesionāļu rokās gaismas tehnika pārvērtīsies par instrumentu, pateicoties kuram Jūsu pasākums iegūs nepieciešamo individualitāti un oriģinalitāti. Skatuves noma un gaismas tehnika – tas ir optimāls risinājums, jo Jums nevajadzēs par pakalpojumu daudz maksāt, turklāt varēsiet izvēlēties aprīkojumu, kurš nepieciešams konkrētiem mērķiem.

Kāpēc ir izdevīga gaismas tehnikas un skatuves noma?

Gaismas aparatūras noma – mūsu kompānijas M Lite Group prioritārais darbības virziens Latvijā. Sadarboties ar mums ir izdevīgi un ērti – nav vajadzības tērēt lielas summas gaismas tehnikai un dārgajām iekārtām, un veikt dārgo apkalpošanu visā ekspluatācijas periodā. Ja tehnika ir vajadzīga vienreizējai lietošanai vai pasākumu sērijas organizēšanai, nomāt to ir vienkāršāk un ērtāk.

Visbeidzot, gaismas noma ir ērtāka neka iekārtu iegāde un uzstādīšana – noma ļauj iepazīties ar tehniskajiem parametriem un tehnikas ekspluatācijas iespējām. Tas palīdzēs saprast, vai izvēle ir pareiza.

Gaismas tehnikas un skatuves noma Latvijā: ko piedāvā M Lite Group?

Skatuves īre ir izdevīga ne tikai tāpēc, ka cena ir pieejama un demokrātiska. Ir kā minimums pieci iemesli, lai dotos uz kompāniju M Lite Group.

    • Piedāvājumu assortiments un pakalpojumu spektrs. Katalogā tiek piedāvātas iekārtas kāzām, izbraukuma pasākumiem, prezentācijām, ballītēm. Iekārtas atšķiras ar dizainu, jaudu, konfigurācijas sarežģītību, tehniskajiem parametriem. Kompānijā M Lite Group ir iznomājama gaismas tehnika ar mērķi to konfigurēt patstāvīgi vai arī izmantot inženieru atbalstu, kuri būs atbildīgi par vadību.
    • Plaša darbu ģeogrāfija. Mēs strādājam izbraucot uz jebkuru Latvijas nostūri.
    • Kompetenta un caurspīdīga cenu politika. Mēs nepaaugstinām cenas un vienmēr cenšamies apmierināt klientus.
    • Darbojamies uz oficiālu līgumu pamata. Dokumentā tiek norādītas kompānijas pakalpojumu cenas, darbinieku pienākumi, nomas termiņi un daudz kas cits. Mūsu klienti ir droši aizsargāti no sadarbības ar organizācijām, kurām ir nelabvēlīga reputācija.
    • Uzdevumu risināšana līdz pilnīgai pabeigšanai. Kompānijas M Lite Group darbiniekiem Jūs varat noteikt jebkuras sarežģītības pakāpes uzdevumus un būt pārliecinātiem, ka viss tiks izpildīts kā nākas.

Atcerieties, pareizi izvēlēta gaismas tehnika, skatuves aprīkojums un aparatūra – tie ir 80% no pasākuma panākumiem.