Pasākumu tehniska apkalpošana

Uzņēmuma speciālisti piedāvā tehnisko nodrošinājumu jebkuram pasākumam, sākot no nelielas korporatīvās ballītes vai privāta banketa nelielā telpā un beidzot ar koncertiem arēnās un citās lielākajās zālēs Latvijā un ārvalstīs. Organizējot svētkus vai koncertu, ir svarīgi paredzēt katru sīkumu. Tas attiecas uz apgaismojuma oriģinalitāti un pareizu skaņas uzstādīšanu, kā arī uz zāles skatuves noformējuma elementiem, kuri nodrošinās pasākuma viesiem visas iespējamās ērtības.

Daudzpusīgā pieeja pasākumu tehniskajam noformējumam un rūpīga visu sīkumu izstrāde ir kļuvusi par uzņēmuma atpazīšanas zīmi. Tas ir iemesls, kura dēļ mums ir bijusi iespēja strādāt ar vadošajiem pasaules māksliniekiem ne tikai estrādēs, bet arī krietni augstākā līmenī.

SIA LEIMEN piedāvā pilnu tehnisko apkalpošanu koncertiem, dažādiem šoviem, teātra uzvedumiem, prezentācijām, korporatīvajiem pasākumiem utt. Personāla ilggadējā pieredze padarīs Jūsu pasākumu krāšņu un neaizmirstamu. SIA LEIMEN tehniska apkalpošana ir individuāla pieeja katra klienta vēlmēm un vajadzībām.

Pasūtot pasākumu, klients vienmēr var izvēlēties to zāles gaismas noformējuma variantu, kurš tam ir iepaticies visvairāk. Mēs parādām klientiem iespējamo vizuālo noformējumu veidu fotogrāfijas, izmantojot īpašas datorprogrammas. Tehniķi noteikti apskatīs gaidāmā pasākuma norises vietu jau savlaicīgi, lai pēc tam varētu pareizi uzstādīt visu aparatūru un dekorācijas. Projekts tiek saskaņots ar klientu un to īsteno tad, kad klients ir sniedzis tam savu piekrišanu.

Mūsu priekšrocības

 • Pilns pakalpojumu spektrs

  Izvēle, piegāde, pieslēgšana, iekārtu konfigurēšana un vadība. Tehniskā aprīkojuma koncepcijas individuāla izstrāde.

 • 20 + cilvēku komanda

  Liela un saliedēta profesionāļu komanda darbojas pie katra projekta, izvēloties unikālus risinājumus jebkuram pasākumam.

 • Darba pieredze

  Kopš 2004. gada nodrošinām koncertu un pasākumu pilnu aprīkošanu ar iekārtām. Pieredze un tehnoloģijas - Jūsu rīcībā.

 • Pakalpojumu pilns serviss

  Piedāvājot risinājumus, mēs izpildām visu tehnisko darbu. Gaisma, skaņa, specefekti – viss notiek profesionāļu vadībā.

 • Tehniskais aprīkojums

  Mūsu rīcībā ir pilns profesionālo iekārtu tehniskais aprīkojums, lai organizētu jebkura formāta pasākumus un koncertus.

 • Elastīga maksājumu sistēma

  Mēs varam piedāvāt elastīgus apmaksas nosacījumus, atkarībā no Jūsu prasībām un iespējām, savstarpēji izdevīgai un komfortablai sadarbībai.

Ir gaidāms pasākums?

Zvaniet mums + 371 29-245-991

Vai arī atstājiet pasūtījumu mūsu mājas lapā un mēs sazināsimies ar Jums

Nosūtīt pieprasījumu

Mūsu partneri

 • Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
 • Xmoto
  Xmoto
 • Spartan apsardze
  Spartan apsardze
 • Shine event
  Shine event